Slave to the Rhythm
Okładka - 5/5
Opis książki - Zacytuję to, co moim zdaniem wystarczy:
"Tańcz, jakby świat patrzył ...
Taniec. Pistolety.Muzyka. Kule.Rytm. Ból.
Muzyka w mojej głowie, taniec w moim ciele, rytm mojego serca.
Jak daleko możesz spaść w ciągu zaledwie jednego miesiąca? Jak szybko można złamać ludzkiego ducha? Gdzie zło ukrywa się na widoku?
Ash chce tańczyć. Potrzebuje tego. Pozostawić za sobą życiowe oczekiwania i obowiązki, uwolnić swą duszę.
Niewolnik rytmu. Życie nigdy nie jest takie proste. Każdy krok to podróż po nowej drodze."
Wrażenia - Książkę przeczytałam ponad rok temu. Do dziś dnia, nie chce mi wyjść z głowy.
Dzięki niej, przypomniałam sobie, jak kochałam taniec, dzięki niej, na nowo się w nim zakochałam.
Tak inna, tak niepowtarzalna, tak niezwykła.
Opisy choreografii, tak dopracowane, że nie zostawiały nic do dodania.
Czytałam i widziałam.
Temat współczesnego niewolnictwa, do tego tak rzadkiego, bo dotyczył mężczyzn. Temat emigracji za lepszym życiem.
Brakuje mi słów, by opisać emocje, jakie czułam w trakcie czytania, po skończeniu książki i dziś.
PODSUMOWANIE - 10/10 ... to za mało.


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz