Marionetka. Elite Kings Club #2
Okładka - 5/5 W klimacie.
Opis książki - Wystarczająco, nawet troszkę bym go skróciła o kilka informacji.
Wrażenia - Pierwsza część sprawiła, że chciałam jeszcze, druga część sprawiła, że chciałam jeszcze więcej. Mroczny świat młodych ludzi, niebezpieczeństwo w jakim żyją i jakie sami tworzą, mnóstwo tajemnic, które zostawiają z mnóstwem pytań, jednocześnie nie dając najmniejszego wyboru co do tego, czy sięgać po trzecią część czy nie. Oczywiście, że tak. Zastanawiam się teraz, jak będę się czuła, gdy przeczytam ostatnią część. Podejrzewam, że zacznę czytać wszystko od początku i też nie wiem, czy będę w stanie się nacieszyć wystarczająco i czy nie będę w innych książkach szukać tej adrenaliny, tych uczuć i tych emocji z jakimi zostawi mnie seria "Elite Kings Club".
Nieprzewidywalność, mrok, niebezpieczeństwo, tajemnice, perfekcja pod każdym względem. Amo jeszcze nigdy mnie nie zawiodła.
PODSUMOWANIE - 10/10



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz